Tel. +372 56916107(Rus) +372 58878026(Est)
  Liugustega kupeekapp on oluline igas ruumis. Magamistoa, elutoa ega isegi büroo interjöör pole täielik ilma selle funktsionaalse mööbliesemeta.
Moobelonline sisseehitatud kapid lahendavad ratsionaalselt ruumi jaotamise probleemi, kasutades maksimaalselt ära nišše ja nurki. Kogu olemasoleva ala tõhusaks kasutamiseks on soovitatav valmistada kapp vastavalt individuaalsetele mõõtmetele.
Sisseehitatud riidekappide eelised: toa nurka või nišši paigaldatud kapid on varustatud lükandsüsteemiga, mis avaneb ja sulgub ühel tasapinnal. See tagab kõige ökonoomsema ruumi kasutamise. Alati saab sisseehitatud kappi tellida, võttes arvesse niši ja nurga konkreetseid mõõtmeid ning seinte pikkust. Kui tuba pole eriti suur või on vajadus ruum visuaalselt laiemaks teha, tuleb appi peeglitega sisseehitatud kapp. See teeb ruumi valgemaks ja hubasemaks.
Niššides asuvad kupeekapid saavad tõhusalt kasutada ruumi ära mitte ainult pikkuses ja sügavuses, vaid ka kõrguses. Kapi sisemuse võib niši sees mis tahes viisil tsoonideks jagada.
Kappi võib mahutada erineval hulgal riiuleid, vastavalt individuaalsetele vajadustele.